حق پو

وقت سخن نترس،بگو آنچه گفتنی است.شمشیر روز معرکه زشت است درنیام
  • حق پو

    وقت سخن نترس،بگو آنچه گفتنی است.شمشیر روز معرکه زشت است درنیام

مشخصات بلاگ
حق پو
آخرین نظرات
  • ۱۵ دی ۹۵، ۲۱:۲۵ - متیو تل
    به به
  • ۲ آذر ۹۵، ۱۲:۴۴ - فاطمه غلامی
    دقیقا
نویسندگان

این روزها نامزدهای وکالت ملت در مجلس آنچنان غرق فعالیت های تبلیغی شده اند که الحق والانصاف کیفیتش جهادی است! مجلس هم سه هفته تعطیل شده تا آقایان نماینده هم بعد از چهار سال آزگار نزد موکلین بیایند و دوباره تاکید کنند که چقدر هوایشان را در مجلس دارند و اصلا در مجلس دهم هم اگر به آنها رای بدهند سنگ تمام خواهند گذاشت و وعده هایشان را اینبار حتما عملی خواهند کرد!خدایا این نازنینان چقدر دلسوز موکلینشانند اجرشان عطا بفرما. بعضی ها میگویند اینها همه شان در همین مواقع انتخابات است که بمیانشان میایند و جویای احوالشانند. باورتان میشود ملت؟؟؟ من که باورم نمیشود آخر این نازنیان دلسوز که شب و روز ندارند از بس بفکر مایند. من خبر دارم اینها همگی باسواد و متخصص تمام عیارند. آخر مگر میشود نتایج پر ثمر فعالیتشان در بهارستان نادیده گرفته شود؟!!! بی انصافیست اگر وضعیت به این گل و بلبلی را ناشکری کنید! همه چی آرام است...ماچقدر خوشبختیم...

نامزد مورد نظر من قول داده است بمحض تمام شدن دانشگاهم که بسیار هم دارای نظام آموزشی خوب و اصولی ای است، یک کار خوب به من بدهد. میگوید کاری  میدهم که دقیقا مربوط به تخصصت است. فکر میکنم مدیریتی جایی باشد شایدهم کارشناسی در بحث فعالیت های شبانه روزی همکارانش در بهارستان! پس .واقعا بیجاست گلایه کنید از این اشخاص شخیص و محترم!

میگویند وعده هایشان در حیطه کاریشان نیست! اینگونه نیست ملت، مگر تخصص نماینده مجلس قانونگذاریست!؟ آخر چگونه میشود اینهمه خود را بکشد و هی پول خرج کند و برود که فقط فانون بگذارد؟!!! افت ندارد؟؟؟  نماینده مجلس باید کارهای مفید تری بکند ملت! مثلا پل بزند بورس تحصیلی بدهد لابی بکند برای افزایش قدرتش تا جای پایش محکم بشود و به ما بهتر خدمت کند. امان از دست شما این مطالبه گری هایتان گل میکند هی! وگرنه برویتان بتن میریزند ها!! آنچنان برجامتان را رد تصویب نمایند که حالتان جا بیاید!

نماینده من از بس در مجلس فعال است او را لیدر میگویند. لابی میکند مامان! 

میگویند سالی که نکوست از بهارش پیداست؟ من هم فکر میکنم نماینده ای نکوست که از شام و ناهارش پیداست. خب بد میکند خرج من میکند که من فقط نامش را بر کاغذی بنویسم و در صندوقی شفاف تر از وضعیت شفافیتی که الان در کشورمان داریم، بیندازم؟؟؟

نه ملت هر چقدر بگویید اینها از دلسوزی برای ما پیر شده اند احساس تکلیفشان مرا کشته! من هم میخواهم در 7 اسفند از شرمندگیشان در بیایم. شما هم اینکار را بکنید . دیگر بروم که در برنامه وعده درمانی نامزد مورد نظرم شرکت کنم تا حالم خوب شود. فعلا تا بعد.


نظرات  (۲)

مولوی داستانی در مثنوی دارد که:

قاضی از شخصی خواست برای ادعایش دو شاهد بیاورد . او دو نفر  آورد . قاضی گفت چون اینها هر دو صوفی مسلک اند ، یک شاهد بحساب می آید.

حالا حکایت نمایندگان مجلس است . از ترس رد صلاحیت در دوره بعدی ، وظایف نمایندگی را فراموش می کنند. همه اش تقریبا ( الا دو سه نفر) کاری که دون شان نماینده است و متاسفانه قانون هم یا سکوت کرده و یا اجرا نمی شود .. دوم اینکه اینکارهای که برای نمایند نوشتید متاسفانه فرهنگ عمومی جامعه است که " رزنگی" هم بحساب می آید

پاسخ:
و بدتر از همه سکوت در برابر چنین اوضاعیست!
۱۸ بهمن ۹۴ ، ۱۹:۰۷ آراشدیران
حق گفتین دوست گرامی.تاسف و اما تاسف
پاسخ:
ممنون از اظهار نظرتون. بله تاسف آور بلکه شرم آوره!!!

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">